Журналістам, які приїхали на «Євробачення», розповіли про Закарпаття

В ArtHub Укрінформу, який діє як комунікаційний майданчик для іноземних журналістів, що приїхали на "Євробачення", у середу відбувся "День різноманіття українських регіональних культур. Закарпаття". Охочих ознайомитися із регіоном виявилося багато, - пише Укрінформ.

"Закарпатська область - це чудовий край, де змішалися різні культури, народи і традиції. Край багатий своєю історією, неймовірною природою, високими горами та своєю гостинністю", - сказала начальник управління туризму та курортів Закарпатської обласної державної адміністрації Любов Когуч.

Крім того, вона розповіла про туристичні маршрути, якими відоме Закарпаття. Зокрема, Закарпатський туристичний винний шлях об’єднав 12 винних підвалів та дегустаційних залів кращих виноробів, де приймають відвідувачів з метою популяризації закарпатських вин. У кожному з них гостям запропонують від 6 до 12 найменувань "божественного напою", серед яких відомі марочні вина ("Троянда Закарпаття") та нещодавно створені.

У свою чергу, гастрономічний туристичний шлях дає змогу ознайомитися із традиційними стравами національних меншин, які мешкають на території Закарпаття. Зокрема туристи зможуть скуштувати місцеві словацькі головці та кнедлики, німецькі мисливські ковбаски, ромську гурку, єврейський човлент, угорські лечо та бограч. "У нас проводиться багато гастрономічних фестивалів, де презентують певні страви окремих регіонів", - зазначила Когуч.

Закарпаття також відоме своїми мінеральними водами. Саме графи Шенборни побудували тут розгалужену мережу купелей з використанням мінеральної води. Знаменита родина створила кілька міні-лікувальних центрів у Лумшорах (Перечинський район), с. Поляна (Свалявський район), с. Синяк (Мукачівський район), с. Шаян (Хустський район) та інші.

Туристам пропонують і військовий туристичний маршрут "Лінія Арпада", а також пройти "Стежками опришків".

Когуч також розповіла, що найбільший у Європі метеорит у 1866 році впав на територію Закарпаття у селі Княгиня, Великоберезнянського району. Нині тут прокладений туристичний маршрут "Метеорити Закарпаття".

Гостям завжди запропонують туристичний маршрут "Мінерали Закарпаття", який є різновидом геотуризму і спрямований на пізнання геологічних знахідок, що стосуються життя, побуту людей на території Закарпаття.

Закарпаття область сміливо може пишатися своїми соляними шляхами, а також великою кількістю красивих замків, палаців, дерев'яних церков, музеїв та заповідних територій

Сьогодні представникам ЗМІ показали закарпатські вишивки та "співанки", розповіли про традиції виноробства та крафтового сироваріння Закарпаття, а за допомогою відео та фото продемонстрували прекрасну природу цього краю. 

"Про Закарпаття можна говорити безкінечно. Я порівнюю його із чарівною скринькою. Ззовні вона маленька, а коли відкриєш, то виявляється, що усередині є багато цікавого і наздвичайного", - сказав фотокор Укрінформу на Закарпатті Сергій Гудак.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...