Жоден з кандидатів у закарпатські мери не подав жодного звіту вчасно, - КВУ

Жоден з кандидатів у закарпатські мери не подав жодного звіту вчасно, - КВУ
Жоден з кандидатів у мери закарпатських міст не подав жодного звіту вчасно. І за це жодного разу ТВК не покарала жодного з кандидатів, у всякому разі офіційно. Про це повідомив на підсумковій прес-конференції голова закарпатського осередку Комітету виборців України Дмитро Тужанський.

"Якщо законодавство не вимагало від кандидатів відкриття власних рахунків, вони могли користуватися партійними, то згідно з законом була чітка процедура звітності – проміжної, підсумкової. На жаль, за нашими попередніми даними, ніхто з кандидатів у мери закарпатських міст, зокрема Мукачева, де ситуацію ми моніторили найбільш прискіпливо, жоден з кандидатів вчасно не подав звітність вчасно. У всякому разі так звітують в ТВК, але в той же час там повідомили, що жодних санкцій щодо кандидатів застосовано не було. Не виключено, що проблема у контролі полягала якраз у браку уваги до фінансових звітів з боку ТВК. Це буде видно за тим, коли і якої якості будуть підсумкові звіти кандидатів, побачимо", – наголосив Дмитро Тужанський.

Як повідомив представник КВУ, вони проводили моніторинг фінансової звітності кандидатів у мери Мукачева згідно з проектом Ради Європи, але водночас слідкували за цим і в інших містах, зокрема в Ужгороді.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання