Жителів Хустщини вчитимуть пожежної безпеки священики

Жителів Хустщини вчитимуть пожежної безпеки священики

На Закарпатті тривають пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору населених пунктів області. Цього разу співробітники Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з представниками Закарпатської обласної організації Добровільного пожежного товариства, органами місцевого самоврядування та іншими службами життєзабезпечення відпрацювали житловий сектор села Велятино Хустського району.

Оскільки, зараз актуальним для рятувальників залишається питання зменшення кількості пожеж, що спричинені загоранням сухої трави та сміття, особлива увага громадян під час даного відпрацювання приділялась саме упередженню пожеж в екосистемах. Окрім цього працівники ДСНС здійснювали  огляд стану пожежної безпеки у помешканнях громадян,  одночасно звертаючи увагу власників на стан електрогосподарства та влаштування пічного опалення у помешканнях. Для наочної пропаганди рятувальники вручали населенню інформаційні листівки з правилами безпечного поводження у побуті та на вулиці.

Не оминули увагою і представників релігійних громад села. Адже священнослужителі під час здійснення проповідей можуть донести до свідомості краян елементарні правила пожежної безпеки та безпеки в побуті.

Особлива увага в ході проведення профілактичного заходу  приділялась так званим «кризовим» громадянам – самотнім літнім людям, багатодітним родинам, людям, які ведуть асоціальний спосіб життя. Адже, як свідчить статистика, саме вони найчастіше стають жертвами пожеж.

Також профілактичні заходи були проведені у дошкільному та загальноосвітньому закладах села Велятино. Рятувальники нагадали підростаючому поколінню основні правила пожежної безпеки та розказали як необхідно діяти у разі виникнення пожежі чи виявлення вибухонебезпечного предмету.

Аналогічні пожежно-профілактичні відпрацювання триватимуть і надалі, адже проведення профілактичної роботи серед населення є альтернативою у покращенні протипожежного захисту населених пунктів області та попередженні трагічних випадків, - інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання