Жителі Ужгородщини можуть вдосконалити військові навички

 Жителі Ужгородщини можуть вдосконалити військові навички

У жовтні 2017 року на території Ужгородського району пройдуть масштабні збори резервістів територіального резерву. Усі жителі району, які не мають обмежень за станом здоров’я, можуть приєднатись до підрозділу територіальної оборони та здобути необхідні навички

Збори пройдуть з 19 по 28 жовтня 2017 року. Протягом цього часу для учасників зборів проведуть навчальні заняття з тактичної, тактико-спеціальної, інженерної, військово-медичної та фізичної підготовки. Під час проходження навчальних зборів держава надає продовольче, речове та медичне забезпечення.

За всіма резервістами, які призиваються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата на підприємстві. Крім того резервісту територіального резерву гарантуються грошова виплата добових за 10 навчальних днів в розмірі: солдати – 120 грн; сержанти – 180 грн; прапорщики – 210 грн; молодший офіцерський склад – 210 грн; старший офіцерський склад – 240; одноразове грошове заохочення безробітним – 418 грн.; середня заробітна плата офіційно працюючим (за місцем роботи), але не менше 1067 грн.

Учасників АТО також запрошують приєднатись до проведення навчальних зборів та поділитись навичками, здобутими під час участі у бойових діях.

«Якщо ти свідомий громадянин та патріот своєї держави і краю, хочеш здобути необхідні навички для захисту своєї родини, до 18 жовтня прийди до Ужгородського ОМВК та запишись до підрозділу територіальної оборони!», – йдеться у повідомленні Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату.

За детальнішою інформацією можна звернутись за тел. (0312) 61-28-00 та 050 988 48 92 чи за адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, 22.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання