Жителі Міжгірщини стали рідше бити своїх рідних

З 25 листопада до 10 грудня на території Міжгірського району проводиться міжнародна акція «16 днів проти гендерного насильства».

Ця акція приурочена до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства стосовно жінок. Її метою є попередження насильства в сім′ї та торгівлі людьми, а також активізація діяльності громадських об’єднань і державних установ з метою попередження насильства, захисту прав жінок та чоловіків в Україні.

До акції долучились і правоохоронці Міжгірщини. Кожний дільничний інспектор районного відділу на своїй дільниці відвідав сім’ї, де найчастіше жінка потерпає від насилля з боку чоловіка. Міліціонери в черговий раз провели додаткові заходи щодо попередження злочинних проявів відносно жінок і дітей.

Всього на профілактичному обліку дільничних інспекторів міліції за скоєння насильства проти рідних перебуває 121 міжгірців, це на 59 менше, ніж у минулому році.

Нагадуємо, що дорослі, які вчиняють насильство в родині, або діти, які досягли 16-річного віку і вчиняють насильство щодо батьків або стареньких родичів, притягаються до адміністративної відповідальності згідно ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми).

З початку року дільничні інспектори міжгірської міліції склали 141 адмінпротокол щодо насильства в сім’ї за ст.173-2 КУпАП. Робота міліції з попередження домашнього насильства не припиняється ніколи. Протягом року дільничні інспектори міліції проводять оперативно-профілактичні відпрацювання населених пунктів Міжгірського району з метою попередження скоєння правопорушень та злочинів на побутовому ґрунті, - пише Марія Ньорба, Міжгірський РВ УМВС.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання