Новини

Згорів елітний київський ресторан: дві жінки загинули

У ніч на п’ятницю вогонь практично повністю знищив ресторан «Аура» під аркою Дружби народів, який знаходився на реконструкції.

 Уночі 23 листопада в центрі Києва масштабна пожежа знищила ресторан «Аура», який перебуває на реконструкції, розташований під аркою Дружби народів (за адресою Володимирський узвіз, 2-Е). Про це повідомляє «Дзеркало тижня».

 При пожежі загинули дві жінки. За даними МНС, загоряння виникло близько 3 години ночі. Вогнем було знищено близько 500 квадратних метрів будівлі. Пожежа була ліквідована о 4:47, на місці події працювали 17 пожежних автомобілів і 65 людей.

 Пожежі присвоєно найвищий ранг складності. Причини події з'ясовуються. Не виключений підпал. Ресторан вважався «елітним».

 «Restobar AURA — це високі стандарти красивого життя, представлені на суд найбільш вимогливої публіки. Тут немає стін, замість них — скляні вітражі, які відкривають відвідувачам прекрасну панораму», — так представлено заклад в рекламі, розміщеній в Мережі.

За даними «Комсомольской правды в Украине», ресторан, який після реконструкції збиралися відкрити 27 листопада, облили бензином і підпалили невідомі у масках. Видання пише, що маски на місці НП міліція вже виявила.

 За непідтвердженою інформацією, загиблі були співробітницями ресторану і працювали там прибиральницями. Ще 4 охоронців-чоловіків встигли вибігти з будівлі.

 На місці події працює оперативна група ГУ МНС України в Києві.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Автор: admin
Новини інших ЗМІ