Згоріло все: від меблів і холодильника, аж до одягу й взуття. Берегівській родині просять допомогти

 Згоріло все:  від меблів і холодильника, аж  до одягу й взуття. Берегівській родині просять допомогти

Тиждень тому в Берегові сталося велике лихо – десь близько обіду горіла двохкімнатна квартира на вулиці Балудянського (буд.1, кв. 48). Її мешканців, Олега Вікторовича Воробйова з дружиною, у той момент удома не було. Дружина відбула до хворої онучки в сусідньому місті, чоловік у місто поїхав у справах, де його і застав телефонний дзвінок, мовляв, з вікон житла на 5-му поверсі йде дим. 

      ...Коли господар прибув до багатоповерхівки, на подвір‘ї вже "поралися" пожежники. Цю картина не описати: лемент, гамір, здивовані та перелякані обличчя. Словом, жахіття! А сам потерпілий розказав, що у вогні практично згоріло або зотліло всі родинні нажитки: від меблів, холодильника, пральної машини, компютера й аж до одягу, взуття, навіть штори, підлога тощо. Стіни від кіптяви стали геть чорними.                    

        Аби це все відмити, почистити, а потім відремонтувати, доведеться вкласти великі кошти. Сім‘я Воробйових – скромна, чесна та не така вже й багата. Свідчення цьому – двохкімнатна квартира на 5 поверсі. Обоє є уродженцями Сум, чоловік – колишній військовий, службу завершив у Берегівському полку. Дружина свого часу працювала у їдальні одного з навчальних закладів міста. Двоє синів живуть відповідно у Києві та Львові. Вони також не олігархи.

       Не доводиться вкотре переконуватити, що погорільцями стала звичайна берегівсько-українська сім‘я, яка потребує нашої підтримки. Віриться, що руку допомоги, плече помічі підкладе кожен, хто живе за мірками моралі, хто честує добро, чесність, вірить у Бога. Звикли з цього приводу казати, що світ не без добрих людей. Думаю, що це давнішнє правило спрацює і тепер. 

      Отже, нижче друкуємо номер банківської картки у Приватбанку, куди небайдужі, порядні та чесні громадяни можуть надіслати кошти: 516 875 735 247 8467. Воробйов Олег Вікторович.      

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання