Зеленський порадив закарпатським митникам і прикордонникам виправитись, або звільнитись

Сьогодні, 6 липня, під час зустрічі Володимира Зеленського із посадовцями митниці та прикордонної служби у рамках візиту на Закарпаття, Президент порадив чиновникам виправитись, або звільнитись.

Після досить довгої та емоційної розмови про контрабанду на Закарпатті, у Львівські, Волинські та Чернівецькій областях, Володимир Зеленський зазначив, що посадовці відомств, які можуть бути причетні до контрабанди, мають а бо виправитися, або написати заяву на звільнення.

«Якщо ви не можете зупинити контрабанду, чому ви не звільнитеся?», – запитав Президент у керівників митниць Чернівецької, Львівської та Волинської областей.

Пізніше, уже завершуючи зустріч, Володимир Зеленський зазначив: «У вас є можливість виправитись. Країна змінюється. У нас є місяць».

«Після виборів у Верховну Раду ми нікому нічого не залишимо. У нас буде нормальна прокуратура, ми на це налаштовані, ми до цього готові. І прошу почати працювати як нормальні люди. Є місяць – це час, коли всі можуть стати професіоналами і патріотами. По-справжньому», – сказав Президент.

«Кому не добрі зарплати (під час зустрічі від посадовців митниці неодноразово звучало про малі  заробітні плати – Авт.) – звільняйтеся. Бо будуть ще менші. Хочете працювати – давайте разом. Не хочете – звільняйтеся. Коли у на буде більшість (у ВР – Авт.), а це вже всім ясно, що так і буде, прийдуть  зміни», – додав він.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання