Новини

Завтра Закарпатська обласна наукова бібліотека стане "живою"

1 грудня, о 15.00 в головній книгозбірні краю (пр.Свободи,16) відбудеться акція «Права людини: сучасне бачення» у форматі «живої бібліотеки», в рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.

Мета заходу - сприяння покращенню розуміння і усвідомлення того факту, що люди бувають різними, допомогти людям отримати відповіді на запитання, яких не буває у звичайних книгах.

Кожен бажаючий може взяти участь та поспілкуватися з "живою книгою". На заході будуть присутні «книги», до яких у суспільстві існує певний інтерес або упередження: учасник АТО, громадський діяч, журналіст, поетеса, юрист, правозахисник, депутат міської ради та інші.

Особливістю цієї акції є те, що всю підготовку, організацію та проведення «живої бібліотеки» взяли на себе учні старших класів ужгородських шкіл.
Організатори - управління освіти Ужгородської міської ради, ГО КАПЛ «Вестед», ГО «Самоврядування молоді «Інсайдер», учнівське врядування міста «КОРЗО» та Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка.

Вхід вільний. Всіх гостей зігріємо гарячою кавою та солодким тістечком, - пише Євгенія Напуда , завідувачка відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.