Завтра в Ужгороді проведуть «Флешмоб міст»

24 листопада в Ужгороді відбудеться  «Флешмоб міст» до всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні. Захід має на меті символічно почати відлік всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні і проходитиме одночасно у 16 містах України.

Щоб відзначити Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, агентства Організації Об’єднаних Націй (ООН) проведуть «Флешмоб міст», підсвітивши помаранчевим кольором адміністративні будинки та визначні архітектурні об’єкти у 16 містах України, одним із таких міст є Ужгород. Об'єктом для цього було визначено будівлю Ужгородської міської ради.

24 листопада  о 17 годині в історико-культурному центрі "Совине гніздо" відбудеться брифінг, у якому візьмуть участь:

заступник Ужгородського міського голови - Білак Олександр Павлович,

начальник управління праці і соціального захисту населення Ужгородської міської ради - Біксей Андрій Борисович,

начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради - Василиндра Ольга Михайлівна,

представники Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖО) «Веста»: голова організації – Сабадош Інна Василівна, заступник голови – Попович Віра Едвардівна, 

голова Ужгородської міської організації Спілки жінок України Митровцій Валентина Василівна,

головний лікар Обласного центру здоров'я - Кочубайло Світлана Петрівна.

Учасники брифінгу мають на меті обговорити ситуацію навколо ратифікації урядом України Стамбульської конвенції, створення системи запобігання насильству над жінками, надання відповідних послуг постраждалим від насилля та належного покарання винних.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...