Завтра в Ужгороді оберуть найкращий проект пам’ятника жертвам Голодомору

30 червня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради відбудеться повторна публічна презентація робіт учасників відкритого конкурсу на найкращий проект пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років, інформує правління культури Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, пропозиції щодо вигляду майбутнього пам’ятника, який плановано встановити біля будівлі медичного факультету УжНУ (пл.Народна, 2), всі охочі професійні скульптори могли надати протягом майже півтора місяця з часу оголошення конкурсу й оприлюднення його умов у обласних ЗМІ. Так, станом на 15 травня на адресу управління культури облдержадміністрації надійшли відповідні матеріали від чотирьох авторів. 

25 травня роботи конкурсантів презентували в атріумі. Детально ознайомившись із проектами, компетентне журі конкурсу висловило свої враження, зауваження та побажання й вирішило дати авторам місяць на доопрацювання. 

І вже завтра роботи представлять повторно. Об 11.00 стартує огляд проектів, опісля чого відбудеться обговорення та визначення переможця. Результати конкурсу оголосять о 12.00 на брифінгу в прес-центрі облдержадміністрації. З журналістами спілкуватимуться начальник управління культури Вікторія Фролова, члени журі конкурсу та майбутній виконавець пам’ятника.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...