Новини

Завтра у Львові розглянуть скарги забудовника на рішення суду щодо скасування висновку з оцінки впливу на довкілля, який дозволяв будівництво вітрової електростанції на Боржаві


Завтра о 15:00 Восьмий апеляційний адміністративний суд (м. Львів) розгляне апеляційні скарги, подані забудовником та його прибічниками, на рішення суду першої інстанції щодо скасування висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), який дозволяв будівництво вітрової електростанції на полонині Боржава. 

Нагадуємо, що 18 березня 2020 року Закарпатський окружний адміністративний суд задовольнив наш позов у повному обсязі: визнав протиправним та скасував висновок з ОВД, виданий Департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА. 

"Наша команда готова ще раз довести, що цей документ є незаконним.  Ми звертаємось до всіх, кому небайдуже збереження природи Українських Карпат, прийти до суду і підтримати нас! Як показало засідання, що відбулося 2 вересня, увага громадськості і суспільний резонанс є дуже дієвими", - повідомляє  всеукраїнський рух "Save Borzhava"
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.