Завтра на Закарпатті вирішать: буде послаблення карантину найближчим часом чи ні

Хоч динаміка захворювання на Covid-19 демонструє зменшення інфікованих на Закарпатті, але поки що в області не запроваджують пом’якшення карантину. Про це сьогодні на брифінгу повідомив Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА.

«На жаль, Закарпатська область з 5-ти, які не потрапили до системи другого етапу адаптивних умов карантину,-- каже Олексій Петров. – Ми не виконуємо один з критеріїв: в регіоні повинно бути не більше 12 інфікованих на 100 тис.населення».

За словами голови ОДА, влада постійно моніторить динаміку, а цифри дедалі більше наближуються до таких, які дозволять послабити карантин. Завтра, 29 травня, відбудеться засідання обласної комісії ТЕБ та НС. «Аналізуючи дані, приймемо рішення щодо переходу на другий етап, - зазначив Олексій Петров.  – На сьогодні в області 1124 тис. інфікованих. За сьогодні 20 нових випадків, вчора -10, перед тим- 11. Динаміка підтверджує зменшення. Думаю що вийдемо на пом’якшення».

Головні питання, що турбують зараз владу та закарпатців у контексті переходу на другий етап послаблення карантину, це можливість проведення спортивних занять, відвідання релігійних установ, закладів освіти, відновлення міського та міжміського сполучення. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання