Новини

Завдяки «елітним» автомобілям, в бюджет Закарпаття надійшло 872,1 тис. гривень

Одним із майнових податків, який у повному обсязі зараховується до місцевих бюджетів, є транспортний податок. Цьогоріч упродовж січня-травня власники елітних авто Закарпатської області спрямували до скарбниць територіальних громад 872,1 тис. грн транспортного податку. Про це інформує начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко.


За словами керівника податкових органів області, левову частку транспортного податку  – 758,4 тис. грн – сплатили юридичні особи. Фізособи упродовж п’яти місяців 2021 року сплатили 113,7 тис. грн цього майнового платежу.

Податківці нагадують, що статтею 267 Податкового кодексу України визначено, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Платниками цього податку є власники таких автомобілів, - повідомили в пресслужбі ДПС в Закарпатській області 


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.