Новини

Захворюваність на грип та ГРВІ на Закарпатті перевищує епідпоріг на 90%

За тиждень в області понад 10 тис. занедужали на грип та простуду

Захворюваність на грип та ГРВІ в регіоні перевищила епідемічний поріг на 90%. Упродовж останніх семи днів занедужали 10 137 мешканців Закарпаття. Це на 18% більше у порівнянні з попереднім тижнем. Про це в понеділок, 12 лютого, повідомили у пресслужбі Закарпатської ОВА.


 Найбільше хворих на грип та гострі респіраторні інфекції зафіксували серед дітей – 5 749 випадків (майже 60% усіх зареєстрованих).

Доволі вразливими до цих недуг залишаються особи 30–64 років. Протягом минулого тижня зареєстрували 2 673 випадки захворювань у людей цієї вікової групи (26%).

За даними відомства, найбільшу кількість хворих зареєстрували у громадах Рахівського, Берегівського й Хустського районів.

 За минулий тиждень стаціонарної медичної допомоги потребували 235 людей. Серед госпіталізованих традиційно найбільше дітей до чотирьох років – 99 маленьких пацієнтів (42%).

 У 36 осіб, які минулого тижня звернулися до закладів охорони здоров’я з ознаками ГРВІ, діагностували коронавірусну інфекцію. Усі випадки COVID-19 зареєстрували серед дорослих. 24 пацієнтів з цим діагнозом госпіталізували.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.