Закарпаттям поширився чорний піар на Геннадія Москаля

Сьогодні в поштові скриньки кількох районів області почали вкидати фальшиве звернення від імені Геннадія Москаля із його засканованим підписом (очевидно, взятим з Інтернету) та фото в міліцейському мундирі.

Звернення пересипане «перлами» на зразок: «В Україні ніколи не буде великих пенсій та зарплат, поки не буде реальних тарифів, високих податків і штрафів…», «Добре, що тарифи ростуть не лише на газ, бо це питання виживання бізнесу наших олігархів, на яких тримається економіка…», «Деякі вкладники (ліквідованих банків) незадоволені, але то проблема людей, які через свою жадібність вибрали не ті банки…» і т.д. Звернення виготовлене на дорогому папері з кольоровим друком і вставлене в конверт зі зворотною адресою Закарпатської облдержадміністрації та логотипом «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

- Обласна держадміністрація створила рівні умови для всіх партій та кандидатів, які беруть участь у теперішніх місцевих виборах, -- коментує фальшиве звернення Геннадій Москаль. – Немає ніяких «наїздів» на опонентів, спроб зняття з реєстрації, влада не використовує чорного піару тощо. Однак удекого в останні дні виборчої кампанії здають нерви, і він не шкодує грошей на фальшивки. Подібні речі – ознака паніки в таборі тих, хто ще чотири місяці тому був упевнений, що візьме в області всю повноту влади, а зараз відчуває, що наближається до повного фіаско. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання