Закарпаття залучатиме інвесторів на міжнародному форумі в Ужгороді

Закарпаття залучатиме інвесторів на міжнародному форумі в Ужгороді

Представники ділових кіл Європи, дипломати сусідніх держав, керівники найбільших підприємств області та представники міжнародного бізнесу зустрінуться в Ужгороді у четвер, 8 жовтня.

У цей день в обласній адміністрації відбудеться інвестиційний на форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”.

Участь у заході візьмуть заступник міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, заступник державного секретаря Угорщини Жолт Чутора, Надзвичайний та Повноважний посол Румунії в Україні Корнелу Іонеску, а також керівники Закарпаття, великих підприємств області, представники місцевого та міжнародного бізнесу.

Під час форуму представлять інвестиційні можливості оремо кожного району та міст області й краю в цілому, презентують успішні проекти, які сьогодні реалізуються в промисловості, туристичній сфері та сільському господарстві. Під час зустрічей обговорять актуальні проблеми залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону

У фойє обласної адміністрації розгорнеться виставка товарів підприємств агропромислового комплексу, промислових підприємств регіону. Тут представлять стратегічні інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки, призначені для реалізації аграрних, туристичних та промислових проектів, - пише прес-служба Закарпатської ОДА .

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання