Як поінформували у Департаменті економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА за півроку до державного і місцевих бюджетів було мобілізовано податків та зборів (обов’язкових платежів та митних надходжень), включаючи власні надходження бюджетних установ, у сумі - 2 092,9 млн.грн.
Це становить 108,1% до відповідного періоду 2013 року.
Номінальна середньомісячна зарплата штатного працівника, зайнятого в галузях економіки регіону, за червень 2014 року склала 2917 грн. Це на 9,0% більше відповідного місяця попереднього року. Таким чином заробітна плата по області перевищила рівень законодавчо встановленого розміру мінімальної зарплати для працездатних осіб (1218 грн.) майже у 2,4 рази.
Тим не менше станом на 1 липня заборгованість із виплати заробітної плати в області становила 5 190 тис. грн. і порівняно з початком року зменшилась на 37,5%.
Станом на 1 липня на обліку в державній службі зайнятості перебувало 9 929 безробітних, що на 24,8% менше, ніж торік. За півроку працевлаштувати вдалося 9 728 осіб. рім того було створено 7 545 нових робочих місць.
Фахівці департаменту наголошують, що у загальнодержавній оцінці результатів діяльності регіонів України за підсумками І кварталу 2014 року Закарпатська область зайняла загальне 10 місце серед регіонів держави проти 20 – за відповідний період 2013 року.
Так, з 8 напрямів діяльності, за якими здійснювалась оцінка, Закарпаття покращило позиції по чотирьох – «Інвестиційна та інноваційна діяльність», «Споживчий ринок», «Населення і ринок праці», «Рівень злочинності», - повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.