Закарпаття виконало план щодо призову на строкову військову службу

У ході призовної кампанії «Осінь-2016» на Закарпатті до війська призвали 278 юнаків. Про це 20 грудня повідомив військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату Богдан Череміський під час брифінгу в прес-центрі ОДА. Він виступив також із детальним аналізом проведення осінньої призовної кампанії.

За словами військових, план минулого призову в області виконали на 100%, хоча активність у районах була різною. 198 юнаків проходять військову службу у підрозділах Збройних сил України, 60 у складі Національної гвардії України, ще 20 поповнили ряди Державної спеціальної служби транспорту.

У ході призовної кампанії більше півтисячі закарпатських юнаків лікарі визнали непридатними для призову за станом здоров’я, це близько 10% від кількості призовників, які пройшли медичний огляд. Ще 4,5% призовників отримали відстрочку від призову за станом здоров’я. У лікарів та військових ріст відсотка призовників з поганим станом здоров’я щороку викликає занепокоєння.

- Доволі значна кількість призовників із тих чи інших причин не з’явилась для проходження медичного огляду. Це найпоширеніша помилка, бо хлопці думають, що якщо не підписатись за отримання повістки, то покарання можна уникнути, - зазначив Богдан Череміський.

Усіх закарпатських призовників направили до навчальних центрів у Львівській, Чернігівській, Полтавській, Миколаївській та Київській областях, де вони отримають первинні військові спеціальності. За словами військових, цьогоріч у ході призовної кампанії знову дотримувались принципу екстериторіальності, за яким юнаки проходитимуть службу за межами своїх областей, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОВК.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...