Закарпаття в очікуванні найбільшої інвестиційної події

Закарпаття в очікуванні найбільшої інвестиційної події

«Закарпаття – бізнес в центрі Європи» - інвестиційний форум під такою назвою відбудеться в приміщенні обласної держадміністрації 8 жовтня.

Про це розповів під час сьогоднішнього брифінгу заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Юрій Гузинець. За його словами, цей захід стане найбільшою інвестиційною подією в Закарпатській області і дискусійним майданчиком для обговорення актуальних проблем залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону. 

«Під час форуму планується представити інвестиційні можливості районів та міст Закарпаття та області в цілому. Також презентуємо успішні проекти з іноземними інвестиціями, які сьогодні реалізуються в промисловості, туристичній сфері та сільському господарстві. Відбудуться зустрічі керівників українських та іноземних підприємств з урядовими посадовими особами нашої країни та іноземних держав, адже участь у заході візьмуть керівники міністерства економічного розвитку України, а також представники профільного міністерства Угорщини». 

У рамках форуму відбудеться і виставка товарів промислових та агропромислових підприємств регіону, презентація стратегічних інвестиційних проектів, вільних земельних ділянок, призначених для реалізації аграрних, туристичних та промислових проектів, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання