Новини

Закарпаття та Івано-Франківщина будуть спільно працювати над розвитком туризму

У четвер, 22 липня, в Ужгороді відбувся круглий стіл, присвячений проблемам розвитку туристичної галузі у постпандемічний період. Участь у заході взяли народні депутати від Закарпатської та Івано-Франківської областей, туризмознаці, екскурсоводии та експерти з розвитку локального туризму, депутати обласної ради.


Обмінятися думками та внести нові ідеї і напрацьовані пропозиції зібралися народні депутати України Оксана Савчук та Роберт Горват, депутати облради Андрій Шкета та Федір Шандор, керівники туристичних громадських організацій Олександр Шершун, Михайло Штефаньо. Модерував зустріч Олександр Коваль.

коваль

 

Учасники обговорили акутальні питання у туристичній сфері та вплив пандемії на туризм в Україні загалом та в карпатському регіоні зокрема. Торкнулися і питань будівництва туристичної інфраструктури, екологічної складової розвитку туризму, необхідності знаходити баланс між економічною вигодою та можливим нанесенням шкоди навколишньому середовищу.

форум

 

Йшлося також про важливість прийняття законопроекту «Про Смарагдову мережу», врахування думки місцевих громад при вирішенні питань про будівництво великих об’єктів у Карпатах, а також про проблему зайнятості населення на місцях. Крім того, учасники круглого столу обговорили й роботу фіхівців туристичного супроводу та складнощі, з якими стикнулися екскурсоводи, гіди та загалом туристичний бізнес Закарпаття під час пандемії коронавірусу.

савчук

Окрім узагальнень проблем в туристичній галузі, було надано доручення нардепам щодо розробки закону про гірськолижні курорти України, законодавче врегулювання автоперевезень у Карпатах на квадроциклах та інших моторних засобах, упорядкування у сфері добування геотермальних вод. Доповідачі домовилися наступний круглий стіл провести в Івано-Франківську для заключення договору про Велике Карпатське коло.

шандор

 

горват

 

форум

 

щадей

 

шекета

 

волосянський

 

шандор

 

форум

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.