Закарпаття стане «Областю без сиріт»

Закарпаття стане «Областю без сиріт»

15 березня в Ужгороді відбудеться регіональна конференція «Область без сиріт».  Захід пройде у Навчальному центрі «НЕЄМІЯ» (готель «Гостинний дім»), (м. Ужгород, вул. Верховинська, 36). Початок о 10.00. Організатори - Асоціація  «Закарпаття без сиріт», Альянс «Україна без сиріт».

Основними завданнями конференції стане вироблення спільної стратегії по двох головних напрямках: як зробити так, що б діти не ставали сиротами і як  зробити так, що б всі діти, які є сиротами, перестали ними бути. Конференція повинна допомогти подивитися на проблематику сирітства з різних сторін: з позиції державних структур, з боку громадських організацій, фондів, волонтерів та ініціаторів проекту.


У роботі конференції візьмуть участь представники органів влади, Служби у справах дітей Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Закарпатської обласної адміністрації.
Відбудеться обмін досвідом щодо участі в різних проектах для надання допомоги дітям-сиротам. У другій частині конференції учасники поділяться своїм досвідом, зокрема про досвід виховання прийомних дітей. Представники дитячого будинку сімейного типу Каменевих та благодійний фонд "Новий початок" розкажуть про свою роботу.

У третій і четвертій частині конференції перед гостями виступлять представники відразу декількох благодійних фондів і громадських організацій. Зокрема мова йтиме про допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах і про ініціативах, що привели до створення асоціації "Закарпаття без сиріт".

Важливою частиною конференції стане презентація Асоціації "Закарпаття без сиріт", яка буде здійснювати безпосередню роботу в Закарпатті. Мова піде про історію створення Асоціації, про вже виконану роботу і набутий досвід, планах на майбутнє.

Конференція ставить перед собою декілька завдань. Учасники конференції проаналізують ситуацію з захистом прав дітей в області. Відбудеться обмін досвідом щодо участі в різних проектах для надання допомоги дітям-сиротам. У програмі також обговорення стратегії Альянсу, спрямованої на підвищення ефективності роботи на обласному рівні, зокрема розвиток усиновлення дітей, робота з дітьми-сиротами в інтернатах і багато іншого.

Хто бажає взяти участь в  конференції,  повинні до  12 березня 2012 р. (включно) зареєструватись за телефонами: 0667504953, 0950043755, 0312664428, zk.bezsyrit@gmail.com, заповнити анкету і вислати за адресою м. Ужгород, вул. Верховинська, 36, або  мати при собі на зустрічі.

Реєстрація представників ЗМІ – за адресою Ужгородського прес-клубу uzhgorod@cure.org.ua або за тел.прес-клубу.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання