Закарпаття просять очистити від небезпечного хімзабруднення

Депутати просять Міністерство екології виділити гроші на очищення Закарпаття від хімічних речовин, які забруднюють навколишнє середовище.

Обласні депутати звернулися до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо фінансування із державного бюджету робіт із остаточного очищення області від непридатних і заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, небезпечних хімічних речовин та сумішей, - повідомили в прес-службі облради.

Читайте текст звернення:

«Закарпаття – туристично-рекреаційний край, межує одразу з чотирма країнами Євросоюзу. Тому питання охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки в регіоні має важливе значення не тільки для області, а й для України в цілому та сусідніх держав. Упродовж останніх років здійснено низку заходів з очищення території області від небезпечних хімічних речовин та сумішей.

Однак після виконання у 2011 році заходів із екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних і заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин на території Закарпатської області ще залишається значна кількість небезпечних хімічних відходів, пестицидів, забрудненого отрутохімікатами ґрунту.

З метою зменшення екологічного ризику і попередження виникнення надзвичайних ситуацій на території Закарпатської області просимо передбачити на 2012 рік фінансування робіт із остаточного очищення області від небезпечних хімічних речовин та сумішей».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання