Закарпаття презентують на найбільшій туристичній виставці в Україні

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА спільно із туристичними суб'єктами презентує область на найбільшій туристичній події України — на виставці UITT.


З 30 березня по 1 квітня у Міжнародному виставковому центрі на єдиному національному стенді свій потенціал презентує й Закарпатська область. Цього року під час першого засідання Ради туристичних міст і регіонів було вирішено, що міста та регіони представляться на виставці на національному стенді, який передбачає робоче місце представника для спілкування з відвідувачами виставки. Представники нашої області щодня також будуть презентуватися окремо на так званій демо-зоні. Управління представить весь туристичний потенціал, а окремі суб'єкти — себе та свої послуги. Торгові винні марки “Чизай” та “Котнар” запланували проведення винних дегустацій для туристів.

Темою закарпатської делегації на стенді є запрошення відвідувати Закарпаття весняне (Долину нарцисів, цвітіння сакури тощо), а також презентація календаря подій “Закарпаття — 365”.

В перший день виставки заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін та начальник управління туризму та курортів Денис Ман проведуть робочі зустрічі з представниками туристичних операторів з метою визначення переваг та недоліків організації туристичного ринку Закарпаття. Основна тема зустрічі — як збільшити кількість туристів на території нашого краю, - повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання