Закарпаття подало на розгляд 58 проектів з регіонального розвитку

Програми і проекти, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, підлягають співфінансуванню з місцевих бюджетів на рівні 10%.

Під час засідання обласної комісії озвучено, що Закарпатська ОДА подала на розгляд Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році 58 проектів на загальну суму 118,250 млн.грн. та два об’єкти, по яких наявна кредиторська заборгованість за минулі роки у сумі 1,170 млн. гривень.

«Враховуючи зауваження Міжвідомчої комісії під головуванням першого віце-прем’єра Геннадія Зубка, обласною комісією виключено із переліку 4 проекти на загальну суму 8,119 млн. грн. та включено додаткові інвестиційні проекти на відповідну суму», - зауважив Михайло Рівіс.

Серед пріоритетних об’єктів – освітні, медичні та культурні заклади; дороги, системи водовідведення, мережі та споруди водопостачання тощо. Зокрема: будівництво спортивного комплексу у м.Тячів; реконструкція Ужгородської спеціалізованої школи-інтернат та розширення будівлі обласного центру нейрохірургії, реабілітаційного центру обласної дитячої лікарні в м.Мукачево; будівництво дитячого садка в с.Фанчиково на Виноградівщині, районної лікарні (акушерсько-гінекологічного корпусу) в м.Рахів, водовідведення сіл Кінчеш, Коритняни, Часлівці Ужгородського району та багато інші, –  повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання