Новини

Закарпаття отримало від Угорщини пальне та продукти харчування

На українсько-угорському кордоні голова ОВА Віктор Микита провів зустріч із Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.


Про це повідомляють у пресцентрі Закарпатської ОВА. 

Представник Уряду Угорщини передав Закарпатській області перший вантаж необхідної гуманітарної допомоги. Мова про 100 тонн палива та 23 тонни продуктів харчування.

«З першого дня вторгнення російських військ в Україну співпрацюємо з нашими іноземними партнерами в гуманітарних питаннях.

За два дні ми переформатували функціонування усього в нашій області для надання укриття вимушено переміщеним особам та транзитного переправлення сотень тисяч людей до країн Європи», – зауважив Віктор Микита.

За його словами, завдяки тісній співпраці з Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді швидко розробили логістичні механізми постачання товарів першої необхідності.

«Петер Сійярто оперативно відреагував на моє прохання дозволити перетинати українсько-угорський кордон переселенцям за внутрішнім паспортом громадянина України – і цей механізм вже працює», – наголосив очільник області.

Також домовилися інформувати один одного про потреби населення, що дозволить вчасно отримувати допомогу та забезпечувати виконання першочергових заходів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.