Закарпаття мало недостачу вакцин через помилки Департаменту охорон здоров’я, – Супрун

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун сьогодні, 4 січня, під час спілкування із журналістами, відповідаючи на запитання, висловила свою думку з приводу проблем з кількістю вакцин на Закарпатті.

За її словами, МОЗ надсилає області вакцини у тій кількості, в якій приходить замовлення від Департаменту охорони здоров’я, а Департамент зробив неправильне замовлення і неправильний розподіл.

«В Україні є 125% від потреби вакцин, від МОЗ ми стовідсотково передаємо вакцини у тих кількостях, що було замовлено від Департаментом. Якщо ваш Департамент неправильно порахував і їх не замовили, якщо вони неправильно замовляють і неправильно розподіляють, то немає вакцин», – пояснила Уляна Супрун.  

«Ми виділили додаткові кошти на інсуліни, але ваш голова ОДА попросив гуманітарну допомогу, заміть того, аби зробити правильне замовлення. Це його якась політична ідея, не знаю, чому», –додала вона.  

«У минулому, 3-4 роки тому була проблема із вакцинами, був брак деяких вакцин на світовому рівні, але за останній  рік,минулого року 1,5 млн доз ми закупли і 950 тис людей вакцинували тільки проти кору.  800 тисяч вакцин є складах. Вони є і у вас», – зазначила Уляна Супрун.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання