Закарпатцям стане простіше підтвердити своє право на безоплатну вторинну правову допомогу

Закарпатцям стане простіше підтвердити своє право на безоплатну вторинну правову допомогу

Уряд доручив Міністерству юстиції разом із центральними органами виконавчої влади у тримісячний строк розробити та затвердити порядки подання інформації з реєстрів центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги для підтвердження належності особи до суб’єктів права на БВПД.
Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги (захисту інтересів за рахунок держави) громадянам більше не треба буде приносити довідку
про доходи. Цю інформацію фахівці центрів з надання  #БВПД  самостійно отримуватимуть з державних реєстрів Максимум три робочих дні. Такий строк подання інформації з держреєстрів для підтвердження належності особи до субєктів права на БВПД за критерієм малозабезпеченості. Відповідна Урядова постанова  №1134 набрала чинності 31 грудня 2019 року.
Нагадаємо, право на безоплатну вторинну правову допомогу мають особи, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму (з 1 грудня 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб – 2102 грн на місяць, для осіб, які втратили працездатність,–1638грн).
Детальніше–насайті ⤵️
https://bit.ly/2QCI3t7 , інформують у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання