Закарпатцям радять берегтися крадіїв під час новорічних свят

У той час, коли всі люди святкують – крадії не втрачають можливості збагатитися. Тож напередодні Нового року поліція просить ужгородців потурбуватись про своє майно

Як показує статистика – традиційний пік крадіжок припадає на святкові дні. Оскільки до новорічних свят залишилось не так багато часу, поліція Ужгорода звертається до громадян із проханням уберегти себе та своє майно від злочинних посягань, адже збереження майна, перш за все, залежить від самих власників.

Якщо ви вирішили провести Новий рік в ресторані, у кафе, в друзів чи за межами міста, пам’ятайте про елементарні заходи убезпечення своїх помешкань – не розповідайте стороннім особам про свої плани та в жодному разі не забувайте зачиняти вікна та двері. Також не потрібно залишати вдома цінні речі та великі суми грошей, тому що для деяких крадіїв замки не є перешкодою для проникнення до вашого житла.

Окрім цього, не забувайте про свої автівки, які також є ласим об’єктом збагачення для злочинців. По можливості, залишайте транспортні засоби в гаражних приміщеннях, або ж на охоронюваних стоянках, чи в добре освітлених місцях. Не тримайте цінних речей чи грошових коштів у салоні автомобіля, тим паче на видних місцях, адже потенційний злодій завжди помітить на сидінні безпечно залишений мобільний телефон, ноутбук або шкіряну барсетку. Виходячи з авто, навіть на декілька хвилин, до прикладу, в магазин, ви даєте шанс досвідченому крадію зіпсувати вам святковий настрій.

Не ставтеся легковажно до своєї власності. Та якщо ви і потрапили в таку неприємну ситуацію, не губіться, а негайно телефонуйте на гарячу телефонну лінію «102», яка працює цілодобово. Працівники поліції завжди готові прибути на допомогу, - пише відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання