Закарпатця, що вже сидить за ґратами, підозрюють у ще одному злочині

Жителю Мукачівщини повідомлено про підозру за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень. Наразі чоловік перебуває у місцях позбавлення волі, де відбуває покарання за скоєння ще одного кримінального правопорушення – грабежу, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

У провадженні слідчого Мукачівського районного відділення поліції перебувають матеріали кримінального правопорушення, відкритого за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень 24-річному жителю села Вільховиця.

Так, у серпні 23-річний чинадієвець безпричинно наніс битою потерпілому кілька ударів по голові. Згідно висновку експерта вказані тілесні ушкодження відносяться до тяжких.

«На даний час вказаній особі повідомлено про підозру у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 статті 121 Кримінального кодексу України, слідство у цій справі продовжується, – розповідає старший слідчий Мукачівського району. – Нині чоловік перебуває у місцях позбавлення волі за скоєння ним грабежу поєднаного з насильством. Мукачівський міськрайонний суд присудив чинадієвцю позбавлення волі строком на 4 роки та 1 місяць».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...