Новини

Закарпатців запрошують навчитися працювати лісівниками

У рамках проекту «Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства» оголосили про відбір учасників на навчання викладачів лісівничих дисциплін.


Даний проект виконується в рамках програми Транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна ЄІСП на 2007-2013 рр.


Територією впровадження проекту: Закарпатська та Івано-Франківська області, а також Кошицький та Пряшівський регіони Словаччини.


Загальною метою проекту є створення відчутних умов для безперервного навчання практиків лісового господарства, які працюють на території  прикордонних областей Словаччини та України шляхом покращення системи підвищення кваліфікації та започаткування практичної інституційної співпраці між навчальними закладами та управліннями лісового господарства. 


Зміна парадигми лісового господарства серед лісівників-практиків та зміна системи ведення лісового господарства в напрямку більш сталого лісового господарства (наближене до природи лісівництво).

Цілі проекту:
1. Створити ефективну транскордонну інституційну співпрацю та обмін сучасними практичними професійними знаннями на рівні викладачів та лісівників-практиків
2. Мати достатню кількість хороших тренерів (викладачів курсів) в Україні, які будуть в змозі вести курси за програмою безперервного навчання на тему наближеного до природи лісівництва та багатофункціонального сталого ведення лісового господарства.
3. Створити привабливі та сучасні навчальні курси з наближеного до природи лісівництва та багатофункціонального сталого ведення лісового господарства у достатній кількості та в подальшому – для використання цільовими групами (лісівниками-практиками).
4. Досягти розуміння громадськості суті та вигод наближеного до природи лісівництва та багатофункціонального сталого ведення лісового господарства.

Навчання українських викладачів/тренерів.

Метою тренінгу для українських викладачів/тренерів є ознайомлення їх з підходами наближеного до природи лісівництва та багатофункціонального ведення лісового господарства, навчальним посібником, територіями пробних площ, та навчання їх практичним навчальним підходам, що застосовуються Навчальним лісовим центром у місті Зволені під час навчання словацьких лісівників-практиків, для подальшого застосування у своїй викладацькій практиці на Україні.


Особливістю тренінгу є його практична орієнтованість – навчання в лісі та застосування нових підходів наближеного до природи лісівництва на практиці.


Тренінг відбудеться у дві сесії, кожна сесія триватиме 3 дні.
Місце проведення тренінгів: Словаччина.
Викладачі – експерти Національного лісового центру в місті Зволені, Словаччина.
Кількість учасників з України: 14.
Час проведення першої сесії: жовтень цього року.


Учасники навчань повинні будуть під час навчань розробити особистий професійний план застосування набутих знань на практиці, а також після закінчення навчання провести пілотні польові навчальні курси для українських інженерів лісового господарства (орієнтовно у травні-вересні 2013 року) Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Вимоги до кандидатів:
1.    Діяльність на цільовій території проекту (Закарпатська та Івано-Франківська області України).
2.    Викладацька та/або наукова та/або управлінська діяльність з лісівничих питань.
3.    Мотивація до участі у навчальних курсах і подальшого застосування знань та навичок в роботі.
4.    Досвід  практичної та/або  викладацької/наукової роботи  у сфері сталого ведення лісового господарства.
5.    Наявність персональних рекомендацій.


Для участі у конкурсі кандидати повинні надати до 31 серпня цього року в офіс проекту FORZA (e-mail: admin@forza.org.ua, тел./факс 0312 671450, моб. 0673101631).
-    Мотиваційний лист (макс. 1 стор. з інформацією, чому кандидат хоче взяти участь у цьому навчанні і як планує використати отримані знання)
-    Резюме
-    Рекомендації

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.