Закарпатців запрошують до конкурсу «Найкращі соціальні проекти України»

До 11 листопада 2015 року проводиться Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України - 2015», який проходить  у рамках Форуму «Найкращі соціальні проекти України – 2015» з метою збору та тиражування найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні.

 Конкурс відбувається в 4 етапи. 1 етап – Прийом заявок на попередній відбір у конкурсі. 2 етап – Народне голосування на Платформі у рубриці «Учасники конкурсу». 3 етап – Оцінка проектів конкурсною комісією. 4 етап – Нагородження.

В конкурсі  на Найкращий соціальний проект України – 2015 взяли участь 23 регіони України, подано 376 заявок на участь. Згідно офіційних правил до участі допущено 198 проектів, які наразі виборюють право на вихід в 3 етап – оцінку експертів – Конкурсною комісією лідерів соціальної сфери: міжнародних та національних фундацій, соціальних інвесторів, соціально-відповідального бізнесу, тощо. До 3 етапу можуть вийти лише 30 проектів, які набрали найбільшу кількість голосів своєї громади.

Закарпатську область представляє лише Виноградівський район зі своїм проектом «Через віки пам'ять проростає»  http://www.forum.o2.ua/ua/projects?nomi=1. Підтримка громади району та області допоможе істотно вплинути на результати голосування і залучати позабюджетні інвестиції у створення та надання послуг в соціальній сфері, об’єктів соціальної інфраструктури.

Щоб віддати голос за соціальний проект, який розміщений на платформі www.forum.o2.ua, необхідно авторизуватись через свій про файл у соціальній мережі Facebook. Один авторизований відвідувач може проголосувати лише один раз.

Для можливості виходу у наступний етап Конкурсу, Проект повинен зібрати мінімум 200 голосів , –  Департамент інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю ОДА.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання