Закарпатців вчили економити та інвестувати гроші

Два роки тому Національний банк України ініціював святкування Всесвітнього дня заощаджень в Україні та проведення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності.


На основі розроблених Національним банком України методичних матеріалів в Закарпатській області було проведено низку освітніх заходів для різних вікових і соціальних груп населення, зокрема: для школярів, студентів, пенсіонерів та вкладників банків.

Основним завданням цих заходів стало роз’яснення щодо ведення сімейного бюджету, виховання звички до заощаджень та інвестицій, надання правдивої інформації про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани, а також популяризація ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому.

В рамках відзначення тижня фінансової грамотності та з нагоди Всесвітнього дня заощаджень в Україні, працівниками відокремлених підрозділів банків АТ «ОТП Банк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «КБ «Приватбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль» та ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК», викладачами економічного факультету Ужгородського національного університету спільно з представниками управління Національного банку України в області проведено ряд заходів для школярів та студентів м. Ужгорода, Мукачева, Виноградова, Берегова, Перечина, Великого Березного та ін.
Мали можливість отримати нові знання у сфері фінансів та заощаджень школярі Перечинської та Великоберезнянської гімназії, Ужгородського ліцею «Інтелект», Ужгородського економічного та Берегівського ліцеїв, Мукачівської ЗОСШ №2, Ужгородської ЗОСШ № 20, студенти Природничо-гуманітарного коледжу, Мукачівського аграрного коледжу, Виноградівського коледжу, економічного факультету Ужгородського національного університету, викладачі Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельного університету та пенсіонери м. Мукачева.

За словами школярів та студентів, їм дуже сподобалися презентації та заняття, які проводили фахівці банківських установ щодо ведення власного бюджету, уміння заощаджувати та зберігати кошти, - пише прес-служба Управління Національного банку України в Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...