Закарпатці за 5 місяців сплатили майже 6,5 млн. грн земельного податку

Закарпатці за 5 місяців сплатили майже 6,5 мільйонів гривень земельного податку, що більше за минулий рік на 880 тисяч гривень.

Нагадаємо, після набрання чинності з 1 січня 2011 року Податкового кодексу України змінився порядок нарахування та сплати земельного податку. Якщо раніше громадяни – платники земельного податку повинні були сплачувати податок двічі на рік рівними частинами, то з 2011 року, з прийняттям Податкового кодексу, сплата повинна здійснюватися впродовж 60 днів з дня одержання повідомлення. Його органи державної податкової служби повинні вручити громадянам до 1 липня поточного року.

Якщо з якоїсь причини власник земельної ділянки не отримав до 1 липня повідомлення про сплату податку, радимо самостійно звернутися до податкової інспекції того району (міста), на території якого знаходиться земельна ділянка, отримати повідомлення-рішення і таким чином виконати свій обов’язок зі сплати земельного податку, - повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ та громадськості ДПС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання