Закарпатці сплатять понад 400 тисяч гривень за пошкоджені електролічильники

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 1 по 15 січня поточного року працівники Товариства виявили 86 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 58 Актів про порушення Правил серед населення та 28 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулих двох тижнів було виявлено у Рахівському та Міжгірському районах (по 11 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також через  пошкодження лічильника. 

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 9-ти районах, із яких найбільше у містах Ужгород та Мукачево (по 8 та 5 порушень відповідно). При цьому найпопулярнішим порушенням залишається втручання в роботу лічильника. 

Також упродовж минулого тижня Комісії з розгляду актів про порушення Правил нарахували загалом 429,84 тисячі гривень штрафів,  - пише прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго». 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання