Закарпатці сплатили майже 800 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

Протягом січня-травня 2016 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування у Закарпатській області склало 799 037 тис. грн. Водночас, у травні надходження ЄСВ склало 160 млн 864 тис. грн.


Варто зазначити, що до трійки регіонів-лідерів області зі сплати ЄСВ протягом п’яти місяців 2016 року входять: м. Ужгород – 206 млн 223 тис. грн, Мукачівський район – 158 млн 484 тис. грн та Тячівський район – 62 млн 330 тис. грн.

Працівники ГУ ДФС у Закарпатській області інформують, що переважна частина коштів надійшла від роботодавців Закарпаття, які нарахували та сплатили єдиний внесок на суми заробітної плати, винагороди за договорами цивільно-правового характеру, допомоги по тимчасовій непрацездатності. Наразі в краї, станом на 1 червня 2016-го, обліковуються 12 369 роботодавців – платників єдиного внеску.

Платникам ЄСВ слід пам’ятати, що внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За порушення норм законодавства про єдиний внесок до платників, на яких покладений обов'язок нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, передбачена адміністративна відповідальність та застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів та пені, - пише відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання