Закарпатці пройшли словацьким «Винним шляхом»

Закарпатці пройшли словацьким «Винним шляхом»

Протягом 6–11 серпня відбувся навчальний тур «Винний шлях» проекту «Карпатський туристичний шлях» у рамках Програми прикордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 роки», що реалізовується Комунальним підприємством «Агентством регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради».


Експерти та фахівці з Закарпаття вивчали дестинацію винного шляху на цільових територіях проекту Закарпаття (Україна) та Кошіцького самоврядного краю (Словаччина).


У рамках заходу учасники мали змогу на власному досвіді перевірити якість та привабливість наданих послуг на винному шляху для потенційних туристів.


В турі взяли участь туроператори, приватні винороби, експерти в галузі туризму та представники ЗМІ з обох сторін.


Навчальний тур ознайомлення з туристичними продуктами був організований для учасників із кожної сторони кордону у цілях розробки туристичних пакетів, використовуючи найкращу закордонну практику з метою полегшення їх співпраці у розробці спільних та інтегрованих транскордонних туристичних продуктів.


Співпрацюючи, зацікавлені сторони отримали шанс відвідати найкращі місця та туристичні об’єкти на Закарпатті та Кошіцькому краї, та дізнатися більше про розвиток туризму в кожній із цільових територій проекту, що мотивуватиме учасників до реалізації інноваційних підходів у веденні туристичного бізнесу (регіональні продукти, місцеві традиції, тощо), - повідомили в Турінформ Закарпаття.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання