Закарпатці привезли з гирьового чемпіонату золото та срібло

З 27 лютого по 1 березня 2015 року у м. Києві відбувався Чемпіонат України серед студентів ВНЗ з гирьового спорту.

Змагання зібрали близько 100 учасників з різних областей та з 25 вищих навчальних закладів. Даний чемпіонат України був відбірковим до чемпіонату світу серед студентів, що відбуватиметься 01-07 липня 2015 року у м. Печ (Угорщина).

Фітнес-центр «Viper Gym» представляли тренери Гичка Микола та Росоха Павло, які зараз навчаються на факультеті «Здоров’я людини».

Найкращий результат показав тренер майстер спорту Гичка Микола, який займається під керівництвом тренера мережі «Viper Gym» Потокія В. С. та Яремуса А. І. Микола зумів підняти дві 24-кілограмові гирі 95 разів, що дозволило йому вдруге поспіль виграти студентський чемпіонат України. Даний результат виявився другим абсолютним показником змагань.

У ваговій категорії до 70кг виступив тренер, кандидат у майстри спорту, Росоха Павло, який показав свій кращий результат – 63 підйоми і виборов срібло змагань.

Відмітимо, що Павло займається гирьовим спортом півтора року під керівництвом Гичко Миколи.

Наші переможці потрапили до збірної команди України серед студентів і вже готуються захищати честь країни на Чемпіонаті світу в Угорщині.