Закарпатці привезли нагороди зі змагань з орієнтування у Польщі

Триденні міжнародні змагання зі спортивного орієнтування ,,Таємниці Дольнего Шльонська”, що пройшли близ німецького кордону у польських Судетах, додали закарпатським орієнтувальникам багато цінного досвіду і хороші результати.

Владислав Цепурдей двічі фінішував другим у окремих номерах програми і виборов срібну медаль у комплексному заліку серед юнаків 2006-2007 років народження. Переможцем тут став Адам Заремба з Квідзину, а бронзову медаль вручено Касперу Клаклі з Хржанува. Четверті місця серед однолітків вибороли 14-річна Катерина та на рік її старша Ніна Цепурдеї. На змаганнях у Польщі мукачівці представляють клуб UMKS з Квідзина. Костянтин Кіракосов з Кропівницького завершив змагання з п’ятим результатом.

А у відкритому чемпіонаті Вармінсько-Мазурського воєводства, що проходив того ж вікенду, але в Ольштинських лісах неподалік Литви, на десятикілометровій трасі перемогла Малгожата Бончек з клубу UKS Technik (місто Руцяне-Ніда). Віце-чемпіонкою стала закарпатка Ніна Расчупкіна, а нагороду за третє місце вручено Магдалені Цярковськей з клубу ,,Азимут” з міста Мохи. Бронзову нагороду в категорії ветеранів виборов й один з тренерів квідзинського клубу, мукачівець Олександр Цепурдей.