Новини

Закарпатці попалися на крадіжці мобільних телефонів

Минулої доби працівники кримінальної поліції Ужгородщини оперативно розкрили крадіжки двох мобільних телефонів від жителів району та  встановили осіб причетних до їх скоєння. 

На крадіжці одного зі смартфонів оперативники викрили 25-річного мешканця села Минай Ужгородського району. Молодий чоловік, відпочиваючи у компанії зі своїми знайомими, викрав від свого односельця мобільний телефон.  Крадену річ від нього вилучили. 

З подібною заявою про крадіжку до поліції Ужгородщини звернувся мешканець міста Чоп. Заявник повідомив, що невідома особа викрала від нього мобільний телефон та банківську картку. 

У скоєнні даного злочину  працівники  кримінальної  поліції викрили неодноразово судимих за аналогічні крадіжки чоловіка та жінку,  віком 30-ти та 41-го  років, мешканців міста Чоп. 

Викрадені телефони поліцейські вилучили та після проведення необхідних слідчих  повернуть їх власникам. 

За обома фактами крадіжок слідчі Ужгородського районного відділення поліції відкрили кримінальні провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України. Слідство триває, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.