Новини

Закарпатці обміняли вже понад 14 тисяч ламп розжарювання на світлодіодні

Мешканці Закарпаття активно беруть участь у програмі, яку запровадили в Україні в межах міжнародної технічної допомоги. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.


За його словами, лише за перші три дні у відділеннях Укрпошти обміняли 8 тисяч ламп розжарювання на світлодіодні. Станом на 6 лютого закарпатці отримали вже 14 100 економних ламп.

«Стартував обмін спершу в обласному центрі Закарпаття. На другому етапі впровадження експериментального проєкту така можливість з’явилася у всіх відділеннях міст районного значення», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, на третьому – старі лампи на економні нові можна буде замінити у всіх поштових відділеннях навіть у найвіддаленіших населених пунктах області.

 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.