
Відпочинок у Єгипті зараз починається з 300-320 євро, Туреччина на двох – від 1200 євро (всюди мова про 7-денний відпочинок). Чорногорію можна побачити й від 600 у.о. на двох зі сніданком. Вигідним стало подорожувати в Грецію: острови цієї країни незмінно приваблюють наших туристів співвідношенням ціна-якість (тут належний сервіс, чисте море, дешеве харчування, доступні й різноманітні овочі-фрукти).
Про це розповіли під час прес-коференції у прес-центрі «Закарпатська правда».
«Цьогорічний туристичний сезон не став для закарпатців якісно іншим, – розповідає директор туроператора «Alltoursukraine» Наталія Холявицька. – Ціни порівняно з минулим сезоном у доларах не подорожчали, а в кількох напрямах навіть стали нижчими, але оскільки валюта подорожчала, на загальному фоні гривневих зарплат це не помітно. І все ж наші краяни із задоволенням обирають для себе цьогоріч традиційні вже Єгиипет, Туреччину, Грецію, Хорватію. Як і раніше, вильоти здійснюютьсяіз аеропортів Львова та Києва. Щоправда, цього сезону деякі оператори не включають у вартість путівки доїзд до цих міст, тому потрібно це питання уточнювати». За словами Наталії Ернестівни, до вже звичних країн впевнено приєдналися Туніс, Болгарія, Чорногорія. Багато автобусних рейсів до останніх роблять зупинку в Ужгороді, що для закарпатців дуже зручно. Вибирати можна з безлічі варіантів – починаючи з економ-класу з напівпансіоном до категорії «все включено».
«Збільшився й потік туристів у Словаччину. Основною причиною цього стала приваблива політика в візовому питанні. За умови попереднього бронювання готелю консульство СР відкриває багаторазові візи строком від півроку до 5 років. Словаки вчасно відчули переваги від збільшення потоку туристів, тож закарпатці сюди їдуть на термальні води, різні атракції для дітей і дорослих тощо. Окрім того, віза дозволяє продовжити шлях до інших країн Шенгенської зони, тому цей напрям дуже перспективний, – каже Наталія Холявицька – Що стосується Криму, то число закарпатців, котрі їздили туди, ніколи не було значним. Причому більшість їздили туди самостійно, не користуючись послугами туроператорів. Але ми проживаємо в краї, звідки ближче, швидше й дешевше дістатися до Середземного моря, не кажучи вже про разючий контраст у стані доріг та розвитку інфраструктури в цих двох напрямах».