Закарпатці можуть проголосувати за красуню-землячку на Miss Tourism

Закарпатці можуть проголосувати за красуню-землячку на Miss Tourism

Жителька Мукачева Іванна Швардак – серед лідерів у конкурсі краси Miss Tourism Ukraine 2017. Проголосувати за Іванну можна за посиланням. Голосування триватиме до 26 серпня.

Наразі закарпатка лідирує в онлайн-голосуванні. Загалом учать у конкурсі беруть 330 дівчат-красунь із усієї України.

Іванна Швардак очолює туристичні агенції TUI та Меридіан, що входять до списку найкращих туристичних компаній України. Її життєве кредо: "Роби роботу серцем та з любов’ю".

"Туризм - це не бізнес, це стиль мого життя. 12 років тому я не мала нічого, окрім мрії, думала, якщо побачу колись Єгипет, Червоне море та піраміди, то життя пройде не дарма… І трапилося чудо, туризм увійшов в моє життя, події здавалися нереальними… Не було ні досвіду, ні комп’ютеру, ні грошей, але я не здавалася, уявила собі, що моя туристична компанія - це маленьке немовля, про яке я мушу дбати і прийде час, воно підросте. Так і сталося, ми входимо у списки найкращих компаній України! Зараз всіх менеджерів я беру без досвіду і з мрією, яка колись надихнула мене", - розповіла красуня у анкеті конкурсу.

Закарпатців закликають підтримати дівчину. Проголосувати за Іванну можна за посиланням. Голосування триватиме до 26 серпня.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання