Закарпатці можуть передати показники лічильника газу через SMS

ПАТ «Закарпатгаз» запровадило новий сервіс для передачі показань лічильника. Відтепер надіслати дані можна за допомогою SMS-повідомлення – зручно та швидко. Новий тип сповіщення про спожиті обсяги газу значно зекономить час клієнтів газової компанії.

З 1 квітня 2016 року закарпатці зможуть передати показання лічильника за допомогою SMS на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку споживача, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Обидва параметри розділені пробілом. Після відправлення повідомлення у правильному форматі споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу, або передати показання іншими способами:

§  використовуючи веб-сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua;

§  зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0312) 48-83-04;

§  надіславши повідомлення із зазначенням поштової адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@zk.104.ua.

Номер 7104 призначений виключно для передачі показань лічильника SMS-повідомленням. У випадку надання спожитих обсягів газу телефоном, необхідно дзвонити за номером контакт-центру (0312) 48-83-04.

«Наша компанія приділяє особливу увагу якості обслуговування клієнтів та впроваджує додаткові сервіси для забезпечення швидкого і комфортного обслуговування, а також підтримання зворотнього зв'язку зі споживачами. Зняття показань лічильників газу повинні проводитися споживачем щомісяця, станом на 1 число, а своєчасна їх передача (з 1-го по 5-те число) дозволяє уникати розбіжностей у нарахуваннях за спожитий природний газ. Наш новий сервіс - передача показань лічильників газу за допомогою SMS-повідомлення значно спрощує цю процедуру», - зазначає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Закарпатгаз» Тетяна Королович.

Номер 7104 є єдиним номером для всіх споживачів природного газу та призначений тільки для прийому SMS-повідомлень. Вартість відправки повідомлення з номерів мобільних операторів України є стандартною – відповідно до тарифного плану оператора, - повідомляє прес-служба ПАТ "Закарпатгаз". 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання