Закарпатці масово обладнують квартири сигналізацією

Закарпатці масово обладнують квартири сигналізацією

Представники УДСО при УМВС України в Закарпатській області розповіли журналістам про результати всеукраїнської акції «Квартира під охорону».


30 січня – останній день всеукраїнської акції, яку проводила Державна служби охорони при МВС України. Протягом 15 днів кожен, хто турбується про безпеку власного помешкання, мав нагоду обладнати своє житло надійними засобами охорони від ДСО за 50 відсотків від вартості монтажних робіт.

- У Закарпатті таким шансом вже встигли скористатися понад 50 осіб, - про це на брифінгу розповів журналістам начальник відділу технічної служби управління Державної служби охорони при УМВС України в Закарпатській області Андрій Алексик.

- Це хороший результат, який у подальшому буде лише примножуватися, адже сьогодні люди більше почали піклуватися про своє майно та довіряти державним органам охорони. Якщо брати загальну статистику по Україні, УДСО в Закарпатті  входить у п’ятірку областей, де найбільше квартир взято під охорону – додає Андрій Алексик.

- На жаль, минулий рік показав зріст такого виду злочину,як квартирні крадіжки. Не радує і те, що крадіжки переходять в розряд розбійних нападів. Це вказує на те, що підрозділ охорони необхідний. Закарпатці підійшли свідомо до охорони помешкання, - зауважив Сергій Бондар, заступник начальника УДСО при УМВС України в Закарпатській області.

Проведення щорічних соціальних акцій від Державної служби охорони, вже традиція. Мета їх – дати можливість громадянам встановити надійну систему охоронної сигналізації. Тож нагадуємо: сьогодні останній день акції – поспішайте!

Отримати необхідну інформацію та замовити послуги Державної служби охорони ви зможете, звернувшись безпосередньо до УДСО при УМВС України в Закарпатській області:м.Ужгород, вул.Ракоці 13а, або безкоштовно зателефонувавши на номери 0 800 502 220 та 0 800 211 000, - пише УДСО при УМВС України в Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...