Закарпатці йдуть на виборчі дільниці зі свяченими крашанками та вербою, а дехто — з великими ташками

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, на більшості дільницях ОВК ТВО №69 спостерігається пожвавлення, а на окремих — черги до кабінок для голосування.

Жителі Мукачева активно обирають президента держави. А на дільницю йдуть з великодніми кошиками та вербою. Наразі католики, хто святив паску на ранковій службі, повертаються з храму. А православні — йдуть на дільниці зі свяченою вербою. На кількох дільницях заробітчани прямо з міжнародного рейсового автобусу прийшли голосувати

“Я щойно з автобусу, приїхав зі Словаччини, де працюю на будівництві школи. У першому тури не голосував, бо шеф не відпустив з роботи, у них “горить” план. Асьогодні спеціально приїхав до України щоб прийняти участь у президентських виборах, - розповідає Василь Колядка. - Та коли прийшов на свою виборчудільницю, що розташована в будівлі училища з такою величезною дорожньою сумкою, мене на вході зупинили правоохоронці. Вони поцікавилися що в середині та спитали, чи маю я документи. Та я не образився, бо вони — безпекаші і то їхня робота”.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання