Новини

Закарпатський військкомат прокоментував вручення повісток у спортзалах

Вручення повісток у спортзалі в Ужгороді

Закарпатський ТЦК офіційно прокоментував вручення повісток у спортзалах в Ужгороді. Військові, зокрема, зазначили, що діють у рамках законодавства, а чоловіки, які свідомо уникають служби, займаючись у спортзалах та розважаючись у відпочинкових комплексах, "не є привілейованими порівняно  з військовослужбовцями ЗСУ, які у непростих умовах тримають оборону". Також у військкоматі нагадали, що вручення повістки не означає, що призовника одразу забирають на війну. 


Відповідний коментар Закарпатський ОЦТК та СП опублікував на своїй офіційній сторінці у Facebook у п'ятницю, 8 грудня.  "Працівники Закарпатського ОТЦК та СП у законний спосіб продовжують в рамках мобілізаційних заходів вручати повістки. На нашу думку, ті чоловіки призовного віку, які свідомо уникаючи військової служби, займаються у спортивних залах або розважаються у відпочинкових комплексах не є привілейованими порівняно  з військовослужбовцями ЗСУ, які у непростих умовах тримають оборону і б’ють ворога", - зазначили у військкоматі.

"Вручення повістки не означає, що призовника одразу забирають на війну. Спочатку уточнюються дані, призовник проходить медичний огляд і вже тільки після цього, якщо людина придатна до служби, видається мобілізаційне розпорядження. Відтак призовник їде вчитися", - наголосили у ТЦК.

Також у Закарпатському ТЦК нагадали про відповідальність за ухилення та будь-яке перешкоджання у видачі повісток! "Так, відповідно до частини 1 статті 114 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період» тягне за собою позбавлення волі на термін від 5 до 8 років", - додали у військкоматі. 

"У ЗСУ є чимало військових спеціальностей, які не передбачають безпосередню участь у веденні бойових дій, але є важливими для підтримки фронту. Кожен або кожна з вас може ознайомитися на сайті ЗСУ з переліком цих спеціальностей, стати на військовий облік, отримувати гідну зарплату і разом з тим допомагати своїй країні у скрутний час. Просимо також зрозуміти, що у ЗСУ це, у першу чергу — люди, у тому числі ваші знайомі, ваші друзі, батьки, чоловіки, сини й доньки, які чекають на заміну або поповнення", - наголосили у Закарпатському ТЦК. 

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.