Новини

Закарпатську наречену-втікачку знайшли у Київській області

48-річна жителька с. Кам′янське повідомила міліціонерам  про зникнення своєї 14-річної дочки. Знайшли ж дівчину аж в Київській області.

Як з′ясували правоохоронці, дівчина зустрічалась із 20-річним хлопцем із Виноградівського району, який мав намір з нею одружитись. Напередодні ввечері хлопець завітав до дівчини додому, щоб її забрати і познайомити зі своїми батьками.  В цей же вечір молоді поїхали з дому, не повідомивши матері дівчини.   Мати, дізнавшись, що дочки немає у Виноградівському районі, куди та поїхала, почала телефонувати їй, але на телефонні дзвінки ніхто не відповідав. Після цього вона звернулась за допомогою до правоохоронців.

На щастя, місце знаходження 14-річної дівчинки працівники міліції встановили швидко. Вона без відома та дозволу матері поїхала разом зі своїм другом у м.Біла Церква  Київської області. Тепер вона очікує свою матір, щоб разом з нею повернутись додому.

Як розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Іршавського райвідділу міліції майор Василь Волошиновський, з матір′ю юної втікачки буде проведено профілактичну бесіду та притягнуто її доадмінвідповідальності за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов′язків щодо виховання дітей), - повідомляє УМВС України в Закарпатській області. 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.