Закарпатського стоматолога, який продавав наркотики, засудили до 6 років тюрми

67-річного лікаря-стоматолога сільської амбулаторії  вироком Мукачівського міськрайонного суду до 6 років позбавлення волі засуджено за збут наркотиків. 5 років тюрми одержав і його 32-річний спільник.

Ця резонансна кримінальна справа почалася з того, що оперативники управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків в Закарпатській області затримали в селищі Кольчино Мукачівського району двох торговців наркотиком метамфетамін.

Наркоділками виявилися 67-річний лікар-стоматолог сільської амбулаторіїКольчина, громадянин Російської Федерації, що тимчасово проживає на території України, та його 32-річний спільник. Останній – раніше судимий житель м.Мукачева, який нещодавно був засуджений за розбійний напад, щоправда з  відстрочкою виконання вироку, тобто умовно.

Слідством встановлено, що вказані особи протягом осені 2014 – зими 2015 років на території Мукачівського району займалися збутом небезпечного психотропного засобу - метамфетамін.  

Лікар-стоматолог продавав клієнтам наркотичні засоби безпосередньо в своєму службовому кабінеті, який перетворив на справжній наркопритон.

 У суді обвинувачений дантист заперечував свою вину. Запевняв, що збував клієнтам не метамфетамін, а “Віагру”, яку він придбав від свого товариша з Польщі.

Мукачівський міськрайонний суд довів вину обох наркоділків і призначив їм покарання, відповідно, на 6 і 5 років позбавлення волі, – повідомляє Головне управління Національної поліції у Закарпатській області.  

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання