Закарпатським школярам розповіли про роботу пожежників

Закарпатським школярам розповіли про роботу пожежників

17 квітня свалявські та тячівські рятувальники провели серед молоді профорієнтаційну роботу, щодо вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України.

Під час заходу співробітники ДСНС розповіли майбутнім випускникам про проведення відбору школярів як кандидатів до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України. Працівники служби порятунку розповіли про порядок вступу і проходження навчання у навчальних закладах, які готують майбутніх фахівців рятувальної справи.

Крім того, у рамках заходу було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо пожежної безпеки у побуті, у випадку виникнення пожеж чи інших надзвичайних ситуацій. Також рятувальники розповіли молоді про небезпеку, яку несуть у собі знайдені випадково вибухові пристрої.

У ході бесіди старшокласники задавали питання, які їх найбільше цікавили, а фахівці рятувальної справи надавали змістовні відповіді.

Подібний захід відбувся і в загальноосвітній школі смт Середнє Ужгородського району. Тут працівники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини, що знаходиться у даному населеному пункті, організували для школярів показові виступи з використанням пожежного автомобіля. Також рятувальники в черговий раз нагадали учням про правила пожежної безпеки у побуті та під час перебування у лісових масивах.

На згадку про зустріч вогнеборці роздали учням інформаційні листівки та пам’ятки на тему безпеки життєдіяльності, - Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання